Zrezygnuj z rozwodu

admin Możliwość komentowania Zrezygnuj z rozwodu została wyłączona

Może jeszcze da się uratować wasze małżeństwo? Może jednak za uczuciem nienawiści kryje się miłość?

Nie każda decyzja podjęta o rozwodzie jest dobrą i do końca przemyślaną decyzją. Czasem małżeństwa podejmują decyzję pod wpływem emocji, po jednej kłótni czy zdarzeniu. Wiele z nich zapomina po prostu szczerze porozmawiać, wytłumaczyć sobie wszystko i być może dojść do zgody i porozumienia. To naprawdę nie kosztuje tak wiele a może uratować wasz związek, być lekarstwem na utraconą miłość.

Warto także w tym wszystkim pomyśleć, chociaż przez moment o waszym dziecku. Pomyślcie, co może przeżywać, jak przeżyje wasze rozstanie, czy nie będzie to dla niego bolesnym szokiem i zaskoczeniem, jak odbije się to na jego życiu i czy przyszłości nie będzie miało do was żalu i pretensji…

Może watro dać sobie drugą szansę, dla dobra dziecka. Może wszystko się ułoży i będzie tak jak dawniej, a to, co dziś przeżywacie jest tylko chwilowym kryzysem, które przeżywa nelma każde małżeństwo?

Nie podejmujcie pochopnych decyzji, które mogą stać się największa pomyłką, która zniszczy nie tylko wasze życie, ale i waszego dziecka.