Wybór odpowiedniego wózka spacerowego

admin Możliwość komentowania Wybór odpowiedniego wózka spacerowego została wyłączona


Rodzice, których pociecha uczy się już siedzieć szukają odpowiedniego wózka spacerowego, by aktywnie spędzać czas na powietrzu oraz mobilnie i szybko przemieszczać się z dzieckiem.

Szczególnie ważne jest by był to wózek poręczny praktyczny, łatwy w obsłudze, gotowy do złożenia i spakowania do auta. Właściwy wózek spacerowy powinien być przede wszystkim lekki, posiadać pełne, wytrzymałe mocne i obrotne koła, wyposażony w wygodne siedzisko jak i odpowiednie pasy bezpieczeństwa oraz barierkę.

Wózek taki powinien mieć mocną ramę i być łatwy w użytkowaniu. Obecnie rodzice mają do wyboru dużo różnych wózków spacerowych, które mają różne funkcje, wygląd oraz cenę. Decyzja o wyborze odpowiedniej spacerówki musi być przemyślana, ponieważ taki wózek ma starczyć dziecku na kilka lat.

Wózkiem, który cieszy się zainteresowaniem wśród rodziców jest wózek Cybex Balios M. Jest to wytrzymały, solidnie wykonany wózek spacerowy, funkcjonalny wyposażony w system 3 w 1 kompatybilny z fotelikiem samochodowym oraz gondolą Cybex. Może być używany więc od urodzenia do ukończenia przez dziecko 3 lub 4 lat aż dziecko osiągnie nawet 17 kg.

Solidnie wykonany wózek Cybex Balios M może więc starczyć na wiele lat ciągłego używania a nawet dłużej, dla następnych pokoleń. Wózek Balios M posiada wytrzymałe gumowe koła, które idealnie nadają się do jazdy w warunkach miejskich. Wózek Balios M posiada wygodne siedzisko, w którym dziecko będzie się czuło komfortowo podczas spacerów. Wózek wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki którym dziecko nie wstanie podczas jazdy wózkiem i nie wypadnie z niego. Dodatkowym zabezpieczeniem jest sztywna barierka przymocowana do wózka na wysokości pasa dziecka. Wygodna podwójna podpórka na nóżki dziecka odciąży zmęczone nóżki mniejszego malucha, jak i tego większego.

Wózek Cybex Balios M posiada również duży koszyk znajdujący się pod siedziskiem wózka, do którego można pakować zakupione produkty i chwilowo niepotrzebne rzeczy dziecka, a który zastąpi ciężkie siatki. Wózek Cybex Balios M dostępny jest w kilku ciekawych kolorach.