Prezent dla mężczyzny na 40 urodziny

admin Możliwość komentowania Prezent dla mężczyzny na 40 urodziny została wyłączona

Prezenty – kto z nas nie lubi ich dostawać? To w końcu bardzo przyjemne – takie dostawanie prezentów. Mówi nam to wyraźnie, że ktoś o nas myśli. Ktoś o nas dba, troszczy się i zależy mu na naszej przyjemności. Jednak dawanie prezentów jest jeszcze przyjemniejsze. Możemy w końcu dać naszym bliskim piękny prezent. Prezent, który jasno pokaże im, że nam na nich zależy. A taka okazja jaką są urodziny – to już naprawdę bardzo specjalna okazja. A skoro tak – wymaga specjalnego prezentu. Zwłaszcza jeżeli chodzi o prezent dla mężczyzny na 40 urodziny. W końcu czterdzieste urodziny ma się raz w życiu. I jest to też swego rodzaju granica – mówi się wszak nie od dziś, że życie zaczyna się po czterdziestce. A skoro tak – należy ten dzień przeżyć tak, by mieć co wspominać. I jeżeli ktoś z naszych bliskich zbliża się do czterdziestych urodzin. Do tej swoistej, magicznej granicy – nie można pozwolić, by przeżył ten szczególny, magiczny wręcz czas nudząc się. Nuda może i nikogo nie zabiła, ale lepiej jest zostawić ją sobie na zupełnie inne okazje. Czterdzieste urodziny to czas szaleństw, radości i fantastyczna okazja do otrzymania równie fantastycznych prezentów. No dobrze – ale skoro sytuacja jest tak poważna, a chwila tak podniosła – jaki prezent będzie tym odpowiednim? Jeżeli nie masz pomysłu – spróbuj przejrzeć poniższą listę. Być może okaże się bardzo pomocna.

jazda ferrari

1. Sportowy samochód – spokojnie, wcale nie chodzi tu o samochód jako taki. Znaczy… Chodzi o samochód jako taki, ale w zupełnie innym sensie. W sensie, który udźwignie każdy portfel. Voucher na przejażdżkę sportowym samochodem to przecież frajda sama w sobie. Ilu mężczyzn w życiu może pochwalić się tym, że siedziało za kółkiem jeżdżąc Lamborghini bądź Ferrari? A dzięki takiemu voucherowi nasz jubilat będzie mógł dołączyć do tego elitarnego grona ludzi, którym ta sztuka się udała. I z całą pewnością sobie tego nie odmówi. Dlaczego w końcu odmawiać sobie w życiu jakichś przyjemności? A pociąg do szybkich, sportowych samochodów to coś, co każdy mężczyzna ma praktycznie w genach. Niby z naturą można walczyć, ale po co?

2. Skok na bungee – mówi się, że w życiu przynajmniej raz trzeba zrobić coś szalonego. Skok na bungee to właśnie jedna z takich rzeczy. Niezaprzeczalnie szalonych, niezaprzeczalnie pięknych i niezaprzeczalnie fascynujących. Takich, które pozostaną w pamięci na naprawdę długie lata. A nawet na całe życie. A kiedy robić szalone rzeczy, jeżeli nie wtedy, gdy ma się czterdzieści lat? W końcu warto uczcić czterdzieste urodziny prawdziwym szaleństwem.

3. Wyprawa survivalowa – survival to coś dla prawdziwych mężczyzn, dla prawdziwych twardzieli. Możliwość przeżycia obozu survivalowego, nawet jeżeli cały ten obóz miałby trwać tylko kilka dni – to prawdziwa możliwość przeżycia przygody życia. Nie ma nic lepszego niż możliwość zmierzenia się z samym sobą, ze swoimi słabościami. Możliwość przetestowania swojego charakteru i zahartowania go – czy może być lepszy pomysł na prezent z okazji tych szczególnych 40 urodzin?