Prezent dla kierownika

admin Możliwość komentowania Prezent dla kierownika została wyłączona

O kierownika należy dbać.

Czy ktoś ma jakieś wątpliwości co do tego, że o kierownika należy dbać? Ja osobiście uważam, że powinno się o niego dbać jak najbardziej. Gdy żyjemy ze swoim kierownikiem czy też szefem jak pies z kotem to raczej nie wróżę Ci długiej i owocnej przyszłości w tejże firmie. A co jak co, ale o pracę w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno. Musimy jak najbardziej szanować sobie tą co mamy. Czujemy się bardzo nie na miejscu gdy zbliżają się urodziny naszego kochanego kierownika i akurat na nas spada obowiązek wyboru prezentu. Można oszaleć. Zdecydowanie łatwiej jest znaleźć i zakupić odpowiedni prezent dla swoich rodziców, dla matki chrzestnej czy też dla drugiej połówki niżeli dla kierownika. Możemy przecież popełnić jakąś wpadkę, która będzie zdecydowanie nie na miejscu, a co najgorsze nasz kierownik sobie to zapamięta na bardzo długo. Musimy wiedzieć, że rzeczywiście nie wszystko jest na miejscu, by swojemu szefostwu podarować. Prezenty typu bielizna czy coś do ubrania naprawdę nie są na miejscu. A więc co mamy kupić?

Motoryzacyjny prezent dla kierownika

Przecież to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Ja osobiście poleciłabym voucher na jazdę samochodem sportowym. Zdecydowanie przejażdżka po polskich ulicach miast takich jak Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Kielce, Warszawa, Radom czy też Bielsko Biała zrobi na nim wrażenie. Szczególnie gdy zasiądzie za kierownicą Lamborghini czy też Ferrari. Szybka jazda samochodem to zdecydowanie coś co zwykle mężczyźni ubóstwiają. Nie ma co się dziwić. Przecież jazda takowych samochodem naprawdę spełnia masę radości. A i adrenalina nam podskoczy do góry. Czyż nie o to nam chodzi? Oj zwykle uwielbiamy adrenalinę.

jazda ferrari

Spokojniejszy prezent dla kierownika

A co jeśli nasz szef jest raczej typem osoby spokojnej, raczej anty sportowej, która lubi tylko i wyłącznie czytać książki i pracować? Wtedy mogę z całym przekonaniem polecić zestaw piór z długopisem. Takowe zestawy są naprawdę bardzo eleganckie. A chyba właśnie o to nam chodzi prawda? Oj tak. Chcemy być przez naszego kierownika odebrani bardzo poważnie. Z największą przyjemnością mogę także polecić zestaw typu krawat oraz muszka. Pamiętajmy, że powinien zestaw taki być firmowy. Raczej nie polecałabym kupowania swojemu kierownikowi jakiegoś badziewia. Po prostu jest to nie na miejscu. Jak widzimy na powyższym troszkę tychże propozycji jednak znalazło się. A więc może to, że zostaliśmy wytypowani do kupna prezentu naszemu kierownikowi nie jest takie złe jak mogłoby się nam wydawać? Powiedziałabym tak, że z każdej sytuacji jakieś wyjście jest.

Nie powinniśmy się takimi pierdołami przejmować, tylko wszystkim zadaniom powinniśmy stawić czoła i po prostu wyjść z nich z podniesioną głową. A gdy już raz kierownikowi nasz voucher prezentowy się spodoba to  z cała pewnością w przyszłym roku możemy na przykład spróbować z voucherem na skok na bungee czy też na lot paralotnią. Daję słowo, że voucherów do wyboru jest naprawdę bardzo dużo. Powinniśmy je jednak bardzo umiejętnie dobierać pod charakter danej osoby. Jest to konieczne.