Prezent dla fana BMW

admin Możliwość komentowania Prezent dla fana BMW została wyłączona

Wśród najbardziej zagorzałych fanów motoryzacji z pewnością wyróżniają się ci z nich, którzy kochają BMW. To, że ludzie ci są w marce tej zakochani świadczyć może chociażby to, że i Ty trafiłeś tutaj szukając pomysłu na prezent dla fana BMW.

 

Nie chcąc Cię dłużej zatrzymywać przedstawiam Ci listę moich pomysłów, które idealnie sprawdzą się w przypadku podarunków dla fanów samochodów z Bawarii.

Przejażdżka sportowym BMW

Tutaj pojawia się największa adrenalina, a o niej przecież marzy każdy fan BMW. Chcę zachęcić Cię do wyboru prezentu, jakim jest przejażdżka sportowym samochodem. W internecie znajdziesz kilka firm organizujących imprezy motoryzacyjne, w czasie których pojeździć można sportowymi brykami takimi jak Ferrari czy Lamborghini, a także różnego typu perełkami BMW. Uwierz, że są one piekielnie szybkie i będą fajną alternatywą, którą chętnie pozna nie tylko każdy fan motoryzacji, ale też każdy fan BMW!

jazda ferrari

Gadżety do samochodów BMW

Obecnie na rynku jest cała masa motoryzacyjnych gadżetów. Może to być blokada na kierownice, może to być nawigacja, może to być zestaw bluetooth, ładowarka samochodowa, samochodowy telewizor, kamerka cofania czy też czujniki parkowania. Sądzę, że czy to na alllegro czy na aliexpress znajdziesz coś, co zachwyci Twojego fana BMW. A jeśli żaden z gadżetów nie wpadnie Ci w oko, to zastanów się nad czymś innym. Ja mam jeszcze kilka pomysłów.

SPA dla samochodu

Chyba nie muszę mówić Ci tego, że każdy fan BMW bardzo dba o swój samochód? Ciągle go pucuje, ciągle pielęgnuje, ciągle wyciera w nim kurze i ciągle dba o to, aby autko było piękne i urocze. Jeśli stać Cię na prawdziwy gest od serca, to nie wahaj się, ale zaserwuj swojemu znajomemu mega prezent, jakim będzie wizyta jego perełki w samochodywm SPA. To tam bez trudu będzie można poprawić jakoś samochodowego lakieru, dodać mu blasku, usunąć rysy czy wyciągnąć wgniecenia. Świetna sprawa, nawet jeżeli skończy się tylko na myciu i odkurzaniu samochodu 🙂

 

I co powiesz na przedstawione przeze mnie pomysły? Czy któryś z nich wydaje Ci się doskonały i zechcesz skorzystać z niego kupując prezent dla fana BMW? A może masz jakieś inne ciekawe pomysły, którymi zechcesz podzielić się z innymi czytelnikami tej strony?

Zostaw komentarz, być może pomoże on komuś innemu szukającemu pomysłu na prezent dla fana bmw 🙂