Prezent dla faceta na 40

admin Możliwość komentowania Prezent dla faceta na 40 została wyłączona

Mężczyzna, który kończy 40 lat pragnie wyjątkowego prezentu na swoje urodziny. Jeśli jest stateczny, ma własną rodzinę, to często marzy o czymś wyjątkowym, czego do tej pory nie robił. Nie musi to być tradycyjny prezent, ponieważ może to być voucher.

Motoryzacyjny prezent dla faceta na 40

Ostatnio jest na niego moda, również dlatego, że dzięki temu można spełnić cudze marzenia. Dla statecznego 40 latka dobrym prezentem może być przejażdżka po mieście sportowym samochodem. Niezwykła i wyjątkowa okazja, aby poczuć się jak kierowca rajdowy, a do tego luksusowy i wykwintny samochód, to coś o czym marzy dojrzały mężczyzna. W dużych miastach jak Katowice, Warszawa czy Łódź, taki prezent na 40 urodziny dla faceta jest łatwo dostępny, ponieważ są firmy wynajmujące auta na okazje okolicznościowe na torach samochodowych. Do sportowych samochodów należą Lamborghini, Ferrari czy inne luksusowe samochody, którymi nie jeździ się na co dzień. Osoby organizujące ten prezent samodzielnie ustalają termin oraz ważność prezentu, ponieważ to zależy od odwagi solenizanta. Jeśli wyprawa sportowym samochodem będzie dłuższa, wtedy urodziny dla 40 latka mogą trwać nawet cały dzień. Ważne, aby były udane, a solenizant był zadowolony.

jazda ferrari

A może zabawa w plenerze?

Kolejnym ciekawym prezentem na urodziny z okazji 40 dla faceta może być spływ kajakowy. Zazwyczaj trzeba wyjechać w górskie okolice aby to spełnić, ponieważ tam są najlepsze miejsca do takich wyczynów. Jednak spływy są różne, dlatego dla amatorów mogą to być najbardziej popularne rzeki w Polsce. Wystarczy wybrać się z solenizantem nad Odrę czy Wisłę i zaproponować mu taki spływ kajakowy. Wycieczka będzie niezapomniana, ponieważ trasa zawsze jest nieprzewidywalna. Czterdziestolatek powinien mieć sprawne ciało, siłę, a także chęć do nowych wyzwań. To wystarczy aby spełnić swoje urodzinowe marzenie. Organizacją zajmują się specjalne firmy które prowadzą spływy kajakowe dla różnych grup wiekowych. Na urodziny może to być spływ kajakowy tylko w gronie znajomych. Warto mieć wtedy przewodnika, aby płynąć właściwą trasą, móc podziwiać widoki, a do tego dobrze się bawić. Czasami będzie to nurt spokojny, a innym razem wyzwalający mnóstwo adrenaliny.

Spełnij marzenia 40sto letniego faceta

Czterdziestolatek może czasem marzyć o bardzo trudnym wyczynie sportowym. Nie ma takich marzeń których nie da się spełnić, dlatego nawet prezent w postaci wspinaczki wysokogórskiej może być taką atrakcją. W tym wypadku na pewno trzeba przygotować solenizanta do takiej wyprawy i zapewnić mu potrzebny sprzęt, narzędzia, czy liny. Wystarczy, aby postarał się o kilka dni wolnego i wówczas może spełnić swoje pragnienia. Wspinaczkę wysokogórską najlepiej wykonać w obecności kogoś doświadczonego. Pierwsze wspinaczki odbywają się na niższych partiach, a nawet na specjalnych skałkach. Dopiero po opanowaniu stresu i lęku, wchodzi się na wyższe partie. Zazwyczaj mężczyźni, którym sprezentowano taką atrakcję, kontynuują ją po jakimś czasie, już za własne pieniądze. Prezent jest wyjątkowy i mało spotykany, ale możliwy do zrealizowania, tym bardziej jeśli 40 letni solenizant bardzo lubi sport, wycieczki górskie i wyzwania.