Prezent dla 30 latka

admin Możliwość komentowania Prezent dla 30 latka została wyłączona

Trzydzieści lat to w żadnym wypadku nie jest wyrok. Trzydzieści lat to nawet nie jest wiek, który można nazwać „poważnym” wiekiem. To w końcu ciągle jeszcze młodość. Trzydziestych urodzin nie można uczcić tak zwyczajnie – niech ciepłe bambosze i oglądanie telewizji z wygodnego fotela będą „atrakcjami” na inne wieczory. W końcu nie każdy dzień musi być aktywny i ekscytujący. Ale dzień trzydziestych urodzin zdecydowanie powinien być dniem szczególnym i fascynującym. Takim, który będzie się wspominać naprawdę przez długie lata, a nawet do końca życia. Czemu nie? W końcu trzydzieste urodziny ma się tylko raz w życiu. I warto je spędzić tak, jak ma się na to ochotę.

Jeżeli to nie my kończymy trzydzieste urodziny, tylko ktoś, kto jest nam bliski – tym bardziej powinniśmy o niego zadbać. Porządny prezent to rzecz, która jest zdecydowanie najważniejsza. Pozwólmy komuś przeżyć najlepsze urodziny w życiu – trzydzieste urodziny to przecież bardzo poważna sprawa. I właśnie tak je trzeba traktować. No dobrze – każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie przeżycie trzydziestych urodzin. Jak ważny jest odpowiedni prezent dla 30 latka. A co może być odpowiednim prezentem na trzydzieste urodziny? Cała masa rzeczy! Przyjrzyjmy się więc krótkiej liście najciekawszych prezentów:

1. Voucher na jazdę sportowym samochodem

takie marki jak Lamborghini czy Ferrari od lat rozpalają serca i wyobraźnie mężczyzn. Niesamowita, pełna adrenaliny i doznań przejażdżka odbywa się   po torze w jednym z polskich miast (Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom, Warszawa czy Bielsko Biała). Nawet jeżeli nasz jubilat nie mieszka w żadnym z tych miast – warto mu sprezentować taki voucher. Dla takich wrażeń warto przejechać się do okolicznego dużego miasta. Każdy mężczyzna marzy o tym, by znaleźć się w takim wozie – nie każdy ma jednak możliwość posiadania takiego samochodu na własność. Jednak taki voucher to coś, co idealnie jest w stanie spełnić marzenie mężczyzny o przejażdżce za kółkiem sportowego samochodu. Nawet jeżeli będzie to tylko jednorazowa akcja. Życie jest przecież zdecydowanie za krótkie na to, by darować sobie w życiu takich przyjemności. Zwłaszcza z okazji trzydziestych urodzin.

jazda ferrari

2. Wizyta na strzelnicy i możliwość spotkania z kultowymi rodzajami broni

każdy mężczyzna lubi filmy akcji. Każdy chciałby chociaż raz poczuć się jak bohater właśnie takiego filmu akcji. A wizyta na strzelnicy, zwłaszcza taka, która jest odpowiednio przygotowana i spersonalizowana pod upodobania naszego miłośnika militariów – może być naprawdę niezapomnianym wrażeniem. W końcu broń pociąga ludzi. Zwłaszcza broń palna. Zwłaszcza broń długa. Hollywoodzkie filmy akcji z całą pewnością bardzo mocno działają na wyobraźnię. Warto chociaż raz przestać tylko oglądać i zacząć działać – a pod okiem wykwalifikowanego instruktora taka wizyta na strzelnicy będzie nie tylko niezapomnianym, pełnym adrenaliny przeżyciem. Będzie przeżyciem również bardzo bezpiecznym – a przecież to też jest bardzo ważne gdy daje się komuś prezent dla 30 latka.