Jak zapomnieć o miłości i zdradzie?

admin Możliwość komentowania Jak zapomnieć o miłości i zdradzie? została wyłączona

Chcesz zapomnieć te straszne chwile, chcesz zapomnieć o tym człowieku i o tej zdradzie. Czy to jest możliwe? Jak tego dokonać?

Nie zapomnisz w ciągu paru dni, nie będzie to trwało tydzień ani dwa. Przygotuj się, ze możesz zapominać bardzo długo, ze rana na sercu zostanie na zawsze, ze możesz zapominać całe życie.
Zdrada pozostawia bardzo wiele ran. Zawsze Bedzie pojawiała się obawa, że znowu pojawi się inna kobieta, która zniszczy Twoje małżeństwo, to, co kochasz i to, co dla Ciebie najważniejsze. Wiele kobiet boi się powtórnie zaufać mężczyźnie, nie potrafi, chociaż bardzo chce… pozostaje strach i obawa.

Jak zapomnieć? Na początku pozbądź się wszystkiego, co go przypomina, co Cie się z nim kojarzy. Schowaj zdjęcia, pamiątki, prezenty od niego, jego stare ubrania i ulubiony sweter.
Postaraj się, aby od dziś jak najmniej rzeczy Ci się z nim kojarzyło. Nie myśl, że często przesiadywał n tym fotelu, ze jego ulubionym daniem jest sałatka z tuńczyka, że kochał Twojego psa i często czytał Tolkiena. Nie unikaj za wszelka cenę miejsc, gdzie on przebywa. Traktuj go tak, jakby go w ogóle nie było.

Przestań żyć poprzednim życiem, rób to, na co masz ochotę a po pewnym czasie sama zauważysz, że już mniej o nim myślisz, ze zapomniałaś.