Szansa po zdradzie

admin Możliwość komentowania Szansa po zdradzie została wyłączona

Postanowiłaś przebaczyć. Nadal masz nadzieję i widzisz szansę, z ten związek może wrócić do stanu sprzed zdrady.

Wierzysz w waszą miłość. Masz nadzieję, ze to tylko chwilowy kryzys, który możecie oboje naprawić i będzie tak, jak kiedyś. Czy to w ogóle możliwe?

Sama znasz doskonale swojego męża, może usprawiedliwiasz go i zrzucasz cała winę na kochankę? Ale czy Twój mąż jest całkowicie bez winy?

To jednak Twoja decyzja, ten wybór jest najlepszy dla Ciebie. Na początku szczerze porozmawiajcie szczerze, co możecie zmienić, aby naprawić relacje miedzy wami. Spytaj o powód zdrady, nie daj sobie wmówić, że to Twoja wina, TY tu nic nie zawiniłaś, byłaś fair, byłaś wierna, pamiętaj o tym!

Nie ma żadnej gwarancji, ze wasz związek Bedzie idealny, nigdy do końca nie zapomnisz o zdradzie, zostanie strach, ze może się ona znowu powtórzyć. Wiele kobiet potwierdza regułę, że kiedy mężczyzna zdradzi raz, zdradzi również kolejny. Czy to prawda, nie wiadomo.

Pozostaje Ci tylko mieć nadzieję, że wszystko się uda, że się ułoży i będzie jak dawniej, że wasza miłość zwycięży zdradę i znowu będziecie szczęśliwi w waszym związku.