Prezenty dla pracowników

admin Możliwość komentowania Prezenty dla pracowników została wyłączona

Dobrze wiemy, że prezenty daje się nie tylko przy okazji 18 urodzin. Sposobności do tego jest o wiele więcej i o nich też chcemy mówić na naszej stronie. To dlatego powstał ten blog, który przedstawiał będzie kolejne pomysły na prezenty z różnych okazji. Pierwszy artykuł, który właśnie czytasz porusza temat prezentów, które dać można pracownikom. Jesteśmy w 100% pewni, że pracownik to osoba, o którą należy bardzo dobrze dbać. Aby szło Ci to łatwo i bez problemów, to musisz pokazywać, że go doceniasz. A nic nie sprawi mu większej przyjemności, niż trafiony prezent. Dowiedz się więc co możesz wręczyć pracownikowi.

Motoryzacyjna zabawa dla pracowników

Tym pomysłem jesteśmy po prostu zachwyceni. I podejrzewamy, że zachwycony będzie nim również każdy inny pracownik. Chodzi tu o vouchery prezentowe, które można wręczyć pracownikom czy to zbiorowo/grupowo, czy też pojedynczo. Mało tego, bo vouchery te mogą być później wykorzystane zarówno grupowo w czasie jednego eventu dla pracowników, jak i pojedynczo, jeśli zdecydują oni, że wolą wykorzystać je w różnych terminach.

Vouchery na prezenty dla pracowników można kupić w wielu sklepach, my jednak chcemy polecić Ci sklep z prezentami motoryzacyjnymi, w którym możesz zamówić vouchery, które Twoim pracownikom dadzą możliwość samodzielnej przejażdżki jednym ze sportowych samochodów z oferty tego sklepu. W grę wchodzi tu między innymi Ferrari f360, Ferrari f430 czy też Lamborghini Gallardo.

Zapewniamy, że za kierownicą tych samochodów Twoi pracownicy spędzą niesamowite chwile, które wyjaśnią im jak bardzo Ci na nich zależy. Będą zachwyceni!

jazda ferrari

Dodatkowe ubezpieczenie

Jeśli nie chcesz kupować czegoś szalonego i emocjonującego tak bardzo jak jazda sportowym samochodem, to masz jeszcze inne wyjście. Możesz zdecydować się na zrobienie swoim pracownikom stałego, regularnego prezentu, jakim będzie wykupienie ubezpieczenia grupowego. Z pozoru może wydawać Ci się, że takie ubezpieczenie to spory wydatek, no bo w końcu kosztuje około 60zł od jednego pracownika. Musisz jednak pamiętać, że to tylko pozory.

Tego typu prezent to piękny gest, a jeśli dobrze pokombinujesz to zrozumiesz, że będzie dla pracownika o wiele bardziej wartościowy, niż jednorazowy podarunek o wartości 500zł, czy podwyżka o 50zł, która wyglądałaby śmiesznie.

Karnet na basen

To ten sam motyw, o którym napisaliśmy przed chwilą. Tego typu karnet na basen, siłownię czy też jakiś kompletny multisport, to też wydatek na poziomie max 100zł. A daje pracownikowi poczucie satysfakcji. Dzięki temu zadba on o swoje zdrowie, a dodatkowo znajdziecie ciekawe zajęcia, w czasie których będzie mógł się zrelaksować i odpocząć od pracy. W mojej ocenie to świetna opcja i możesz śmiało zrobić pracownikom taki prezent. Ba, możesz nawet zapytać którzy z nich wolą karnet na basen, a którzy ubezpieczenie.

Jednorazowy podarunek

Na koniec o jakimś jednorazowym podarunku, który można wręczyć swojemu pracownikowi. Pierwsze co, to na myśl przychodzi mi gotówka, która nigdy pracownikowi w niczym nie przeszkodzi. Druga opcja, to może coś, co da mu rozrywkę? Może dałoby radę kupić mu jakąś grę planszową, przy której rozerwie się ze znajomymi?

Trzeci pomysł to coś słodkiego lub alkoholowego. To jasne, że wszyscy lubią słodycze, a i wielu z nas nie pogardzi alkoholem. Czekolada, bombonierka czy flaszeczka – zawsze mile widziane 🙂