Prezent dla taty na 50 urodziny

admin Możliwość komentowania Prezent dla taty na 50 urodziny została wyłączona

Która z nas nie głowiła się nad prezentem dla kochanego mężczyzny, a zwłaszcza jeśli tym mężczyzną jest nasz tata? Jeśli Twój tata obchodzi niedługo 50 urodziny i chcesz mu sprawić wyjątkowy, niebanalny prezent na tę okrągłą rocznicę, zapoznaj się z proponowanymi przez nas pomysłami na prezenty. Przygotowaliśmy propozycje nieco łamiące schematyczne, zwyczajowe spojrzenie na prezenty urodzinowe dla taty z okazji 50 rocznicy. W końcu to dzień Twojego taty, który właśnie przeżył pół wieku! Powinien otrzymać od Ciebie coś niezapomnianego. Być może wybierzesz dla swojego taty coś z naszych propozycji lub zainspirujesz się do dalszych poszukiwań.

Motoryzacyjny prezent dla taty

Bezwzględny numer jeden w naszej ocenie to voucher prezentowy na jazdę sportowym samochodem. Który z ojców nie marzył kiedyś o kupnie Ferrari lub Lamborghini? Być może nawet oszczędzał na to drobne do skarpety, jednak pierwszeństwo miały rodzinne wydatki. Choć kupno takiego samochodu może wykraczać poza nasze możliwości finansowe, o tyle sama przejażdżka jest do wykupienia w przystępnej cenie. Natomiast wrażenia z takiej jazdy- jesteśmy pewni, że bezcenne! Podaruj swojemu tacie wyjątkową możliwość przemierzania ulic polskich miast niczym „Policjanci z Miami” lub „Szybcy i wściekli”. Ryk silnika, luksusowe wnętrze, legendarne logo na masce i smak przygody to być może to, o czym Twój tata marzy całe życie! Przejażdżki odbywają się po torze jednego z polskich miast (Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom, Warszawa czy Bielsko Biała).

jazda ferrari

Coś mocniejszego na urodziny

Kolejnym doskonałym prezentem dla taty na 50 urodziny może być zaproszenie na degustację whisky. Prawdziwe zajęcie dla prawdziwych mężczyzn.Twój tata nie musi być koneserem, aby poczuć się wytrawnym znawcą męskich przyjemności. Jeśli Twój tata jest wielbicielem tego złotego trunku, to spotkanie w gronie znawców będzie dla niego prawdziwą przyjemnością i cennym doświadczeniem. Podczas degustacji Twój tata pozna rodzaje whisky z różnych zakątków świata i nauczy się, jak wybierać najlepsze trunki. Sprawdź również inne tego typu oferty, związane z degustacją win czy piwa. Któraś być może trafi w podniebienie lub hobby Twojego taty.

O czym jeszcze może marzyć 50-letni mężczyzna w dniu swoich urodzin? O czymś czego jeszcze nigdy nie robił? O spędzeniu tych chwil z rodziną? Wszystko to da się połączyć. Wystarczy wykupić przejażdżkę na tandemie, czyli dwuosobowym rowerze. Taka wycieczka rowerowa, połączona z piknikiem lub zwiedzaniem miasta, z pewnością zapewni i Tobie i tacie wiele radości oraz będzie okazją do spędzenia wspólnie tego wyjątkowego dnia.

SPA dla taty

A może Twój tata woli spokojne klimaty? Na przykład SPA, w którym zrelaksuje się, zażyje kąpieli i masażu? W ofertach SPA można znaleźć wiele atrakcji dla ciała oraz ducha i to nie tylko dla pań. Coraz więcej SPA przygotowuje oferty kierowane dla panów. Ciekawym wyborem są na przykład kąpiel piwna lub masaż sportowy. Poza tym sauna, relaksacyjna muzyka, kąpiel w bąbelkach, terapia zapachami- zastanów się, czy Twój tata ucieszyłby się z tak spędzonego popołudnia. Oczywiście możecie to miejsce odwiedzić całą rodziną, zacieśniając tym samym więzi rodzinne.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły okażą się przydatne. Pamiętaj, aby przy wyborze prezentów dla taty na 50 urodziny kierować się sercem i mieć na uwadze przyjemność solenizanta, a wtedy każdy upominek będzie wyjątkowy.