Prezent dla szefa – TOP 5 najlepszych pomysłów

admin Możliwość komentowania Prezent dla szefa – TOP 5 najlepszych pomysłów została wyłączona

Kupno prezentu dla szefa może być zarazem stresujące i ekscytujące. Oczywiście na pewno pojawi się pytanie :”czy ten prezent go/ją nie obrazi”? Bez obaw –  w naszym zestawieniu pojawiają się tylko sprawdzone i pewne pomysły na udany podarunek dla szefa. Bez względu na Twoją motywację oto sprawdzone TOP 5 najlepszych prezentów.

NUMBER 1 – VOUCHER PREZENTOWY NA JAZDĘ SPORTOWYM SAMOCHODEM (FERRARI LUB LAMBORGHINI)

Super szybkie, zwrotne, sportowe auto to marzenie każdego mężczyzny. Siedzenie za kółkiem wyścigowego Ferrari lub Lamborghini jest z pewnością bardzo przyjemne. Ten wybór to będzie strzał w dziesiątkę – adrenalina i niesamowite emocje gwarantowane. Voucher na przejażdżkę jednym ze wspomnianych aut może zostać zrealizowany na torze wyśćigowym. Ryk silnika, pisk opon, prestiżowa marka samochodu i twój szef za kierownicą. Jedno jest pewne – zadowolenie i satysfakcja gwarantowane! Zdecydowane prezentowe „must have”!

jazda ferrari

NUMBER 2 – KLASYKA: SKÓRZANE ETUI NA NOTES

To klasyczna propozycja dla tych, którzy nie mają dostatecznej pewności co do upodobań swojego przełożonego lub po prostu chcą zdecydować się na stonowaną i klasyczną opcję. Wykonane ze skóry, z klamrą lub bez, w eleganckim opakowaniu, etui na notes – to bezpieczna opcja i lubiany prezent. Jeśli tylko wiesz, że Twój szef używa notesu i znasz jego format możesz śmiało sięgnąć po klasyczny prezent

NUMBER 3 – ZESTAW KUBKÓW  Z NAPISAMI „JA TU RZĄDZĘ”

„Ja tu rządzę”, „Szef jest tylko jeden”, „Szanuj Szefa swego, bo możesz mieć gorszego” – to tylko wybrane przykłady napisów, jakie można znaleźć na kubkach dedykowanych swoim przełożonym. Uwaga! Sięgając po ten rodzaj prezentu dla szefa trzeba mieć świadomość, że nie każdy szef lubi tego typu „prezentowe spoufalane się”. Jeżeli twój boss przychodzi do pracy w T-shircie, żartuje z pracownikami i ma do siebie dystans – bez obaw, możesz kupić mu tego rodzaju kubki. Jeśli natomiast jest ciągle oficjalny- lepiej spróbuj czegoś z gatunku pewne lub klasyka (patrz NUMBER 1 i NUMBER 2)

NUMBER 4 – AKWARIUM BIURKOWE USB

Coś dla miłośników technicznych nowinek. Jeśli wiesz, że twój szef uwielbia wędkować, ale ciągle nie ma na to czasu, kup mu biurkowe akwarium USB. Najprostsze modele zawierają pomp i filtr do akwarium, podpinane na złącze USB oraz część „biurkową”, zawierającą przybornik na długopisy i wbudowany zegarek elektroniczny. Opcja niebanalna i nietuzinkowa, jednak to wciąż kroczenie po cienkiej czerwonej linie – zanim poczynisz ten zakup upewnij się, ze szef nie ma alergii na ryby i nie należy do „anty-gadżeciaży”.

NUMBER 5 – ZESTAW WIN

Na rynku dostępnych mamy wiele propozycji na zestaw win z różnych regionów świata. Zapakowane ozdobnie –  w koszyku lub w skrzynce – wina z Argentyny, Chile, Hiszpanii czy Włoch. Bezpieczna opcja, nawet jeśli szef jest abstynentem – zawsze można je wykorzystać w czasie biznesowych spotkań. Prezent stonowany, typowo męski, ale czy nie wieje zbyt mocno nudą? Może szef będzie zadowolony, ale wątpliwe, żeby zapamiętał ten prezent na dłużej.