Jak zainteresować sobą mężczyznę?

admin Możliwość komentowania Jak zainteresować sobą mężczyznę? została wyłączona

Wiele kobiet wciąż marzy o tym, aby swoją postawą i presencją przykuwać oczy każdego mężczyzny. Dla jednych z nich sprawa ta jest prosta i banalna, inne zaś mają z tym spory problem. Kwestia ta zależna jest również od mężczyzny, bowiem wśród nich są tacy, których zainteresować można pstryknięciem palcami, ale są też bardziej odporni na kobiece zaloty. Tak czy inaczej każda z nas ma w sobie coś co pociąga mężczyn, teraz wystarczy zastanowić się nad tym jak to coś w sobie obudzić. I temu właśnie służyć ma ten artykuł, w którym podpowiadamy Wam jak zainteresować sobą mężczyznę.

Zapomnij o swoich wadach

Pierwsza sprawa to to, że próbując podbić serce jakiegoś faceta nie możesz myśleć o swoich wadach. Pamiętaj, mężczyźni to proste istoty, które nie doszukują się wszędzie problemów. Z reguły każda kobieta jest w stanie zainteresować mężczyznę, wystarczy, że będzie tego chciała i będzie wiedziała jak to zrobić. Niestety, a może i stety, faceci to psy na baby i każda z nas ma w sobie to, czego oni potrzebują, wystarczy im to pokazać albo stworzyć iluzję, że się to ma 😉 Ta zasada nierozłącznie powiązana jest z kolejną…

Kup mu prezent

Ciekawym pomysłem na zainteresowanie sobą mężczyznę może być zakupienie dla niego fajnego prezentu. Jeśli masz z tym mężczyzną jakikolwiek kontakt, to znajdź okazję i kup mu jakiś prezent, który wyrwie go z butów i sprawi, że mocną się Tobą zainteresuje. Przykłady tego typu prezentów znaleźć można chociażby na stronie jazdamarzen.pl.

Bądź pewna siebie

Jeśli chcesz zainteresować sobą faceta, to koniecznie musisz być pewna siebie. Jeśli wyjdziesz na miasto zgarbiona, przestraszona, smutna i zestresowana, to prawdopodobnie nikt się Tobą nie zainteresuje, no chyba, że jakiś masochista mający ochotę na prowadzenie terapii u zagubionej dziewczynki. Nie bądź taka i zawsze pamietaj, że ludzie zadowoleni i pewni siebie wzbudzają zainteresowanie otoczenia, bo z nimi po prostu chce się przebywać! Ale pamiętaj, aby pewności siebie nie rozumieć jako pyszałkowatości, krnąbrności i samouwielbieni, bowiem pomiędzy tymi dwiema sprawami jest cieńka granica, nie wolno Ci jej przekroczyć! I to nie tylko dlatego, że wtedy będzie Ci trudniej zainteresować sobą faceta, ale też dlatego, że sama przestaniesz się lubić. I my Ciebie też! Aha, na koniec tej kwestii. Patrz na siebie i na swój nos. Jeśli widzisz, że danym facetem interesują się inne kobiety, to zwyczajnie je zignoruj. Czuj się tak, jakbyś była tylko Ty i Twój facet, rozpraszaj swojej uwagi innymi kobietami, bo to może Ci zaszkodzić.

Zaskocz go

Zaskoczenie to bardzo dobra metoda, którą można zainteresować sobą mężczyznę. W sumie nie tylko. Przecież śmiali, elokwentni i zaskakujący ludzie wzbudzają zainteresowanie każdego w różnych dziedzinach życia. Jeśli chcesz zaskoczyć faceta, to możesz na przykład jako pierwsza do niego podejść, zapytać czy postawi Ci sok albo zagadnąć o piłkę nożną. Facet się zdziwi, rozmowa się rozkręci i będzie Twój. Prawda, że proste? Z pewnością znasz setki sposobów na to jak zaskoczyć mężczyznę, podziel się nimi w komentarzu pod tym postem.

Patrz mu prosto w oczy

Jeśli spodobał Ci się jakiś mężczyzna, na przykład ten który prowadzi męski blog taty, którego nie znasz i z którym nigdy nie miałaś kontaktu, a nie masz odwagi lub ochoty na to, aby podejść do niego, czym bardzo go zaskoczysz, to możesz skorzystać z innej ciekawej metody na to, aby go do siebie przyciągnąć. Wystarczy prowokować go wzrokiem. Uwierz, że siedzący mężczyzna w barze dozna szokującego uczucia, gdy zauważy, że jakaś piękna kobieta stale mu się przygląda, a gdy spojrzy w jej kierunku, to ona nie odwraca wzroku, ale patrzy mu prosto w oczy. Wtedy będziesz już o krok od tego, aby się do Ciebie odezwał, będzie już Tobą zainteresowany!

Wpadnij mu w oko

To chyba oczywiste, że trudno będzie Ci zainteresować sobą mężczyznę, gdy będziesz brudna, nieumyta, w obtarganych spodniach i w bluzie od dresu, w której lubisz przesiadywać wieczorami przed telewizorem. Kobiet0, jeśli chcesz wzbudzić zainteresowanie mężczyzny, to musisz się odstrzelić! Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami i to na sprawy zewnętrzne w pierwszej kolejności zwracają największą uwagę. Nie jest więc super ważne co będziesz do niego mówiła, ważne, żebyś wpadła mu w oko, żeby się Tobą zauroczył. Nie pokazuj mu swoich wad i niedoskonałości, ubierz, uczesz i pomaluj się tak, aby wskazać mu swoje atuty, z pewnością zwróci na nie uwagę i mocno je doceni.

Uruchamiaj jego wyboraźnię

Nawet nie wiesz o czym potrafi myśleć facet w trakcie kontaktów z kobietą. Nawet nie chcesz wiedzieć jak daleko pójść może jego wyobraźnia. I nawet nie podejrzewasz jak bardzo jest on w stanie się poświęcić, aby spróbować zrealizować swoje marzenia, które pojawiły się w jego wyobraźni. Tak to właśnie z nimi jest. Dlatego wykorzystuj to i zawsze staraj się robić wszystko, aby jak najbardziej pobudzić jego wyobraźnię. To jak i w jaki sposób będziesz to robiła, to zależy już od tego jaki chcesz osiągnąć efekt. Jeśli liczysz na przelotny romans, to stosuj inne tricki, niż w przypadku nadziei na jakiś poważniejszy związek!

Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi jeszcze dziś uda Ci się zainteresować sobą mężczyznę, który wpadł Ci w oko!