Jak przebaczyć zdradę?

admin Możliwość komentowania Jak przebaczyć zdradę? została wyłączona

Zgodziłaś się, aby wasz związek trwał nadal. Uwierzyłaś jego prośbom i obietnicom, jednak nie umiesz przebaczyć.

Może trochę żałujesz swojej decyzji, jednak chcesz to kontynuować, uwierzyłaś jego słowom, ze to już się więcej ni powtórzy, że to był chwila słabości, że to tylko Ciebie kocha i chce Z tobą spędzić życie. Przeprosił, przyniósł bukiet Twoich ulubionych kwiatów, jest czuły, opiekuńczy, tak bardzo się zmienił.

Kochasz go, jednak boisz się, ze ta sielanka nie potrwa zbyt długo, że znowu ulegnie swojej słabości i znowu zdradzi. Błędne koło. Nie chcesz tak żyć, ale na razie liczysz, ze dotrzyma słowa.
Nie umiesz przebaczyć. W głębi serca nadal czujesz żal, przytłaczający ból i wstyd, że zostałaś tak podle upokorzona, ze nie liczył się z Twoimi uczuciami, że zranił Cie tak, jak nikt wcześniej.
Przebaczyć nie jest łatwo. Może wkrótce zauważysz i docenisz jego starania i uznasz je, jako dobry znak? Im więcej czasu minie od zdrady, tym bardziej obiektywnie będziesz mogła na to spojrzeć, ocenić i łatwiej będzie zapomnieć i przebaczyć.

Pozostaje tylko liczyć na to, ze wasz miłość okaże się silniejsza i kiedyś w końcu ty przebaczysz mu zdradę a on sobie to, ze Cię zranił.