Co kupić na urodziny mężczyźnie?

admin Możliwość komentowania Co kupić na urodziny mężczyźnie? została wyłączona

Mówi się, że mężczyźni nie są zbyt skomplikowani. Generalnie jest to prawda, jednak kiedy zbliżają się urodziny naszego ojca, brata lub kolegi(lub partnera, jeśli jesteśmy kobietą) i pojawia się pytanie pt. co kupić na urodziny mężczyźnie, bardzo często zwyczajnie nie wiemy, co wybrać. Postaraliśmy się więc sporządzić krótką, pięciopunktową listę prezentów, które powinny zadowolić każdego faceta.

Miejsce 5: Perfumy

Mężczyzna może się do tego nie przyznawać, ale ładny, gustowny męski zapach to coś, co jest cenione przez każdego przedstawiciela męskiego gatunku. Oczywiście, nie jest to prezent zbyt oryginalny, ale z całą pewnością ten pomysł to jeden z urodzinowych „pewniaków“. Postarajmy się jednak wybrać naprawdę dobre perfumy a ponadto takie, które będą możliwie jak najlepiej odpowiadać charakterowi osoby, której chcemy je podarować.

Miejsce 4: Koszula

Kolejny „pewniak“ na urodzinowej liście. Tak naprawdę, każdy facet czuje się dobrze w gustownej, eleganckiej koszuli, nawet jeśli na codzień preferuje zupełnie inny typ ubioru. Naturalnie, aby kupno koszuli jako prezentu urodzinowego miało sens, musimy znać rozmiar osoby, której mamy zamiar tę koszulę podarować, a także takie szczegóły, jak preferencje co do koloru, kroju itp.

Miejsce 3: Coś związanego z hobby

Każdy facet posiada jakieś hobby, pasję, której oddaje się w wolnym czasie. Może to być wędkarstwo, piłka nożna, sporty walki lub gry komputerowe. Rozwiązanie z tego punktu jest mniej sztampowe, niż z dwóch poprzednich, jednak wiąże się też z większym ryzykiem „wtopy“. Musimy naprawdę dobrze zorientować się w zainteresowaniach bliskiej nam osoby. W przeciwnym wypadku możemy zmusić ją do udawania, iż cieszy się, że na urodziny podarowano jej 10 komplet ochraniaczy do boksu tajskiego, grę na PS4, która dawno już została ukończona i wyrzucona w kąt lub bilet na mecz nie tej drużyny, co trzeba(na przykład na spotkanie Machesteru City, podczas kiedy obdarowywana osoba od lat kibicuje Machesterowi United).

Miejsce numer 2: Wycieczka

Kolejnym pomysłem, jaki należy rozważyć jeśli chodzi o prezent urodzinowy dla mężczyzny, jest oczywiście bilet na jakąś wycieczkę. Jednak i w tym wypadku musimy wcześniej przeprowadzić szczegółowe i dajace całkowitą pewność rozeznanie. Przede wszystkim, czas na który została przewidziana wycieczka(nawet jeśli jest tylko wyjazd weekendowy), musi być dla osoby obdarowywanej czasem wolnym. Musimy to wiedzieć. Po drugie, warto wcześniej trochę poczytać o podróżach: to, że bliska nam osoba jest zafascynowana Ameryką Latynoską i od 5 lat namiętnie uczy się hiszpańskiego nie oznacza, że mamy jej „podarować“ wycieczkę do Kolumbii lub Wenezueli(zakładamy tutaj, że celem prezentu urodzinowego nie jest spowodowanie śmierci lub zaginiecia). Ponadto, powinniśmy również wiedzieć, czy osoba, której chcemy podarować w prezencie bilety na wycieczkę w ogóle lubi wycieczki(niektórzy przecież nie lubią), a jeżeli tak, to jakie regiony świata lub Europy budzą jej szczególne zainteresowanie.

Miejsce numer 1: Voucher na jazdę samochodem sportowym

Zaskoczeni? Miejsce pierwsze to rozwiązanie, które łączy w sobie atuty miejsc 5 i 4 z zaletami miejsc 2 oraz 3. Jest to wiec „pewniak“, ale zarówno pomysł niesztampowy. „Pewniak“ ponieważ każdy mężczyzna skrycie marzy o tym, żeby chociaż raz „dosiąść“ Ferrari lub Lamborgini, nawet jeśli się do tego nie przyznaje. Jest to również rozwiązanie niesztampowe, ponieważ: 1) Z całą pewnością nie wpadnie na to nikt oprócz Nas. 2) Osoba, której sprezentujemy voucher na jazdę sportowym samochodem również nie będzie się spodziewać takiego prezentu(najpewniej będzie myślała, że to kolejne perfumy lub, o zgrozo, pasek do spodni).

jazda ferrari