Blogi o dzieciach

admin Możliwość komentowania Blogi o dzieciach została wyłączona

W dniu dzisiejszym mam chęć zaprezentować kilka wniosków odnośnie serwisów takich jak ten, na jakich to publikuje się kolejne artykuły a propos parentingu. W sieci stron takiego typu jest wiele i prawdę mówiąc doszło do sytuacji, w jakiej blogi dziecięce podzielić da się na cztery różne typy. O tym konkretnie chcę dzisiaj napisać.

Blogi o dzieciach chorych

Takich blogów jest coraz więcej. Nikomu nie można życzyć, aby musiał takowy otwierać, lecz sądzę, że będąc rodzicem chorego dziecka mądrze jest to zrobić. Z analizy internetu wiem, że serwis o chorym dziecku ułatwia tworzyć dużą ekipę internautów zainteresowaną chorym dzieciaczkiem, jaka to może mu prędko podać pomocną dłoń.

Blogi o dzieciach z ich uczestnictwem

Takich blogów jest chyba najwięcej. No bo pociechy samoczynnie wplatają się w ramy blogów parentingowych i ich zdjęcia lub wideo w sumie samoczynnie pojawić maja możliwość w każdym wpisie. Mały kłopot, który obserwuje przy tego typu podejściu, to problem starzejącego się dzieciaka, które w którymś dniu ma prawo sprzeciwić się pokazywaniu jego fotek w sieci.

Blogi o dzieciach z małą dawką dzieci

To swoiste kompromisowe podejście, w którym bloger rozbudowuje bloga, omawia na jego łamach wieloraką tematykę, a czasem publikuje na nim własne dziecko w momentach, w których dotyka ono tematu, o którym jest nowy artykuł. To niezmiernie rozsądne zachowanie, bowiem przy odpowiednich zasadach ma prawo zostać świetnym portalem dla mam szukających wiedzy o dzieciach, a także dla tych, jacy poobserwować zamierzają przemiany zachodzące w życiu dzidziusia blogera. Te ciekawe blogi o dzieciach mają wiele zalet!

Blogi bez dzieci

Następna grupa blogów o dzieciach, to te, na jakich o dzieciakach się tylko wspomina, a zupełnie się ich nie pokazuje. Na ostatni typ bloga stawiają ci autorzy, którzy nie planują jawnie pokazywać swojego dziecka. Motywacji do ustanowienia takiej podejścia może być masę i należy je zaakceptować mając nadzieję na to, że autor będzie pisał na tyle interesująco, że także bez dziecka będzie miało się chęć na blog wpadać!
Mam zdanie, że każdy jeden z wymienionych powyżej typów serwisów ma duże zalety, jak i swoje wady. To czy wybrany blog zdobędzie oglądalność w dużym stopniu zależy od aktywności autora i jego pracy. No i od tego czy chce, żeby jego blog był rozpoznawalny z w efekcie jego porad, czy też z powodu wspaniałego dziecka.